تبلیغات
آیدینلار-AYDINLAR - مقاله ای جامع درباره ی فرقه های همجنس گرا و شیطان پرست و گسترش آن در جامعه
آیدینلار-AYDINLAR
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : فرزام نصیرزادهمقاله ای جامع و کامل درباره ی فرقه های همجنس گرا و شیطان پرست و گسترش این فرقه ها در ایران و جهان +تصاویر در ادامه ی مقاله.
ترویج گسترده همجنس گرایی از رئوس فعالیتهای ضد فرهنگی صهیونیستها برای به فساد کشیدن بشریت و نیز کاهش نرخ رشد جمعیت می باشد. این عمل شنیع ضد اخلاقی انرژی شیطانی خاصّی در وجود فرد آزاد ساخته و وی را مستعد شیطان پرستی می سازد و به همین سبب نیز در لژهای فراماسونری عملی متداول است. محفل ایلومیناتی  در اشاعه این عمل شیطانی به قدری جدیت دارد که کاخ سفید طی بیانیه‌ای در دسامبر 2011 رسماً اعلام نمود كه: «رئیس‌جمهور و دولت وی در برداشتن موانع موجود در برابری، مبارزه با تبعیض بر اساس گرایش جنسی و تعامل با جوامع هم‌جنس‌گرا در سراسر کشور مصمم می‌باشند.همان‌طور كه رئیس‌جمهور به صراحت در سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال جاری اعلام نمود، این تصمیم دولت برای دفاع از حقوق هم‌جنس‌گرایان تنها به مرزهای ما محدود نمی‌شود زیرا هیچ کشوری نباید حقوق مردم را به خاطر این كه چه كسی را دوست دارند انكار نماید. ما باید برای احقاق حقوق هم‌جنس‌گرایان در سراسر جهان ایستادگی نماییم»


«انجمن افتخار بین المللی»که مسئول سازماندهی جشن سالانۀ همجنس بازان است، یکی از مهمترین شعبه های بین المللی خود را با عنوان " World Pride " در شهر بیت المقدس که در هفتاد کیلومتری شهر سدوم (محل زندگی قوم لوط ) قرار دارد تأسیس کرده و جشنهای سالانۀ سال 2006 و 2007 را در این شهر مقدس برگزار نمود. این اقدام سبب اعتراض مسلمانان و یهودیان سنّتیِ بیت المقدس و درگیری شدید بین آنها و پلیس رژیم اسرائیل گردید.

«احیاء اخلاق مصیبت بار قوم لوط امروز از طریق گروههای شیطان پرست و وابسته به آن ترویج می شود. پیشرفت همجنس خواهی باور كردنی نیست. حمایت مقامات ارشد كلیسای انگلیس، پارلمان اتحادیه اروپا، انجمن اطلاعات جنسی و انجمن آموزش و پرورش ایالات متحده از این مسئله، ننگ آور است... پروتكلهای دانشوران صهیونیزم جهت دادن به فكر و اندیشۀ مردم غیر یهودی را به كمك سخن پردازی و تئوریهای وسوسه انگیز، كار متخصّصان و مدیران یهودی می داند. آنان آنچنان به تبدیل انسانها می پردازند كه بسیاری از افراد از این كه موجود دیگری شده اند خبردار نمی شوند.

 امروز دیگر صلیبهای وارونه، ستاره پنج پر، خفاش، صورتهای نقاشی شده، ماسكهای حیوانات درندۀ شاخدار، برهنه پوشی و... تنها سمبل های شیطان پرستی نیست. عمده ترین نشانه های شیطان پرستی را در تجاوز جنسی و قتل به ویژه نسبت به كودكان و نوجوانان، استفاده افراطی از مشروبات الكلی، مواد مخدر، داروهای روان گردان و انرژی زا، استعمال آلات مصنوعی، و حتی خوردن و آشامیدن ادرار و مدفوع باید دید».[1]

1- آزار رسانی(به ویژه به کودکان و حیوانات) از ملزومات شیطان پرستی است.

2- وجود پلید شیطان با فضولات انسانی قرین است، از این روی شیطان پرستان نسبت به این فضولات علاقه نشان می دهند-خارج از منبع.

گفته می شود که «لاویان» که در میان یهود مقام كاهنى داشته اند،‏ مصریانی بوده اند كه با حفظ اعتقادات مشرکانۀ خویش به میان بنى اسرائیل نفوذ كردند و پس از حضرت موسى(ع) به تحریف متون‏ مقدس پرداخته‏ و انواع تهمتهای زشت را به پیامبران الهی نسبت دادند. در کتاب «عهد قدیم» تحریفاتی صورت گرفته است که باور انسان سلیم و صاحب عقل را نسبت به خداوند و پیامبرانش مخدوش می کند. به عنوان نمونه حضرت داود(ع)در قرآن به عنوان مؤمنِ عالم و خلیفۀ خدا در زمین و صاحب کتاب و اهل انس خاص با پروردگار معرفی می گردد که از جانب خداوند حق قضاوت و صدور و اجرای حکم در میان مردم را دارد. اما در عهد قدیم در کتاب دوم شموئیل، فصل یازدهم، به صراحت نسبتهایی بسیار ناروا با عباراتی شرم آور نسبت به حضرت داود(ع) بیان شده است. در این کتابِ تحریف شده، اعمال شنیع و ضداخلاقی که حتی ممکن نیست از یک مؤمن عادی سر بزند به این پیامبر بزرگ نسبت داده شده است. سران یهود بر ترور شخصیت حضرت داود و فرزندش حضرت سلیمان (علیهماالسلام) که علاوه بر مقام نبوّت، منصب پادشاهیِ بنی اسرائیل را نیز در اختیار داشتند اهتمام فراوانی ورزیده اند چرا که این دو پیامبر زیر بار مطامع ایشان نمی رفتند. دیگر پیامبران الهی که نام آنان در قرآن نیز آمده است در تورات محرّف از سوی کاهنان به انواع اعمال ضداخلاقی چون شرابخواری و حتی زنای با محارم متهم گردیده اند.


بانیِ كابالا یا طریقت تصوّف یهودى خاندان لاوى بوده است (گفتنی است که پولسِ یهودی، مبدع تثلیث و عامل اصلی انحراف مسیحیت، پیش از گرویدن به مسیحیت، تحقیقات مبسوطی بر کتاب کابالا انجام داده بود). بنیانگذار فرقۀ ساتانیست‏ها ( Satanistsیا شیطان گرایان) که آنتوان لاوى(کاهن اعظم کلیسای شیطان و نویسندۀ انجیل شیطانی) نام دارد نیز از همین خاندان است.

شیطان پرستان، شیطان را به عنوان قدرت غالب در جهان می دانند و اعتقاد دارندکه برای نیل به موفقیت و کامیابی باید همراه شیطان بود. آنها ادعا می کنند راه خدا از طریق ارتباط با شیطان است! برخی از شیطان پرستان نیز به موجودی به نام شیطان اعتقاد ندارند بلکه آنها بزرگداشت شیطان را به عنوان نمادی برای مخالفت با ادیان تلقی می کنند. یکی از متفکران برجستۀ شیطان‌پرست، آلیستر کرولی نام دارد. ظهور وی را می توان نقطه عطف رشد و گسترش شیطان پرستی و جادوگری در غربآلیستر کرولی دانست. راه اندازی مجالس فساد جنسی همراه با موسیقی، مصرف مواد مخدر و جادوگری باعث گردید به او لقب پست ترین مرد قرن بدهند(سیری در تاریخ جادوگری؛ پیتر هاینینگ، ص91). در این راستا ذکر این نکته ضروری است که مکاتبی که امروز با عنوان شیطان پرستی فعالیت می کند برای تودۀ مردم ایجاد شده است، و کانون اصلی شیطان پرستی، تشکیلات فراماسونری است که چنان که اشاره شد مناسک آن بر پایۀ کابالا است. بنابر اخباری که از این محافل به دست آمده است، ابلیس و شیاطینش خود در لژهای فراماسونری حضور یافته و با ماسون اعظم و دیگر فراماسونها ارتباطات ویژه برقرار می کنند.

   تصویر بالا :آلیستر کرولی

شیطان پرستان اعتقاد دارند که هیچ عملی چون تجاوز به دختران باکره، موجب تجلّی کامل شیطان در پیکر انسان نمی گردد. اصولاً تجاوز جنسی یك ارزش و شرط برای ورود و استمرار حضور در این فرقه ها محسوب می شود. تجاوز جنسی از ضد ارزشهای تبلیغی این گروههاست كه دائماً با ساخت نماهنگ، تنظیم آلبومهای موسیقی و فیلمهای مبتذل ترویج می‌شود. استماع آهنگهای تندِ خوانندگانی که صدایشان شبیه غرش حیوانات وحشی است و در انسان وحشت و نفرت بر می انگیزد از مناسک مهم شیطان پرستهاست. موسیقی شیطان پرستان القاكنندۀ نفرت به شنونده و نهادینه كنندۀ حس نفرت در وجود اوست. روانشناسانمی گویند که سه بار گوش فرادادن به برخی از این آهنگها انسان را دچار آسیب روانی جدی می

سازد. جریان شیطان پرستی و متالیکا که از نمودهای کابالیسم است، پس از جریان رَپ، از سال 2000 جهانی گردید تا زمینه را برای پذیرش حکومت جهانی شیطانی آماده تر سازد. لازم به ذکر است که روچیلدها که مالک هشتاد درصد از اراضی فلسطین اشغالی هستند رسماً به شیطان پرستی اقرار نموده اند. سه قرن استعمار و نسل كشی و جنایت و فساد با هدایت و حمایت شیطان صورت گرفته است. استعمارگران جهانی در واقع مكتب شیطان پرستی را به عنوان تشكر از شیطان ابداع كرده اند!

یكی از آئین های كلیسای شیطان، قربانی كردن برای شیطان است که کودکان و

 یا حیوانات برای آن انتخاب می شوند. آنها خون قربانی را به دست و صورت خود مالیده و دور آن می گردند تا شیطان از آنها راضی شود. آنها بعد از اتمام قربانی نسخه ای از کتاب مقدس را پاره پاره می كنند. برخی از شیطان پرستان اجساد مردگان را از قبرها بیرون آورده و صلیب شكسته و ستاره صهیون را در بدن اجساد فرو كرده و سپس برای تقرّب به شیطان دور آنها می گردند.

1- بر اساس نظر محققان، ستاره شش پر كه امروز نماد اصلی صهیونیزم شناخته می گردد هیچ ارتباطی با دین یهود و حضرت داود نبیّ(ع) نداشته و در قرنهای گذشته مورد استفاده برخی از ادیان شرقی بوده است. لازم به ذكر است كه شیطان پرستان از این علامت در مراسم شیطانی خود استفاده می كنند. شان سلارز، نویسنده شیطان پرست در كتاب خود با عنوان  ” Web of Darkness”در زیر این علامت می نویسد: «این نشان، قوی ترین علامت در شیطان پرستی است. ستاره شش گوشه از شش ضلع، شش زاویه و شش مثلث كوچك ساخته شده كه معرّف عدد 666 (عدد شیطان) می باشد».

 فرقه های انحرافی چون شیطان پرستی و عرفانهای نوظهور اکنون در حال انتقال نمادها به جامعه اند و به زودی به انتقال ایدئولوژی نیز خواهند پرداخت.

در تصویر بالا میتوان به وضوح نماد های شیطان پرستی را دید که در همین ایران به فروش میرسد.


شیطان‌پرستی به مثابۀ یك تهدید:[2]گسترش فرقه های شیطان پرستی در یک جامعه مخاطرات امنیتی فراوان به بار می آورد چرا که این فرقه ها جرم و جنایاتی چون سرقت، زورگیری، قتل و تجاوز به عنف و... را نه تنها قبیح نمی دانند بلکه برای تقرّب به شیطان، خود را ملزم به ارتکاب آنها نیز می بینند(مصرف مواد مخدر از پیش شرط های پذیرش در این گروههاست و اعضا را که برای ارتقای جایگاه خویش در گروه ناگزیر از ارتکاب جنایت هستند در این راه یاری می کند). شیوه‌های تبلیغ این فرقه ها عبارتند از: انتشار سی‌دی، كاست و پوسترهای مربوط به موسیقی مِتال و خوانندگان متالیكا، راه اندازی سایتهای اینترنتی و وبلاگ، گفتگوهای دوستانه در تالارهای گفتگوی مجازی و اطلاع‌رسانی از طریق میهمانی‌های شبانه. خبرگزاری فارس مورّخ 20 /10/1383 گزارش داد که یکی از اعضای مؤثر گروه شیطان پرست هِوی متال در ایران اعتراف کرده است که چند اسرائیلی که در کشور امارات متحده حضور دارند، شبکۀ اصلی هدایت گروههای هوی متال در ایران را در دست دارند (نحله‌های مختلف شیطانی توسط دو سازمان عمدۀ جاسوسیِ سیا و موساد سازماندهی، تغذیه ‌و هدایت می‌شوند). بر اساس اسناد ارائه شده توسط وی، در حساب‌های ارزی این گروه در شبکۀ بانکی کشور که از طریق شبکۀ اینترنت هدایت می‌شود، سال گذشته حدود هشت میلیون دلار آمریکا واریز شده است که بین گروههای شیطان پرست در شهرهای مختلف ایران توزیع ‌گردد . وی همچنین گفته است 

که تعداد اعضای این گروه در برخی شهرهای کشور به دو هزار نفر بالغ می‌شود. شواهد نشان می‌دهد که برخی فعالیتهای ضد امنیتی نیز توسط برخی عناصر خاصّ در این گروهها برای رژیم اسرائیل انجام می‌شود . متأسفانه چاپ گستردۀ کتابهای گروههای هِوی‌متال در سالهای گذشته در کشور، زمینۀ ارتباط نزدیک فکری اعضای این جریان را در سراسر کشور فراهم ساخته است. تلاش های فراگیر قدرتهای بزرگ فرامنطقه‌ای برای استحالۀ فرهنگی و از سوی دیگر ماشینی و صنعتی شدن مناسبات جاری و تأثیرپذیری مردم از شرایط جهانی و به طور کلی افول معنویت در جوامع گوناگون و سرمایه گذاری هنگفت قدرتهای استعماری برای تهی سازی فرهنگیِ جوانان، زمینه‌ای برای رشد چنین جریاناتی فراهم نموده است. روند رو به رشد استفاده از شبكه‌های ماهواره‌ای و به ویژه اینترنت عواملی تعیین‌كننده در گرایش جوانان به این گروه‌ها می‌باشد.

1- عمده فعالیت این افراد در قالب وبلاگ‌نویسی صورت می‌پذیرد. این دست از وبلاگها همزمان با اعلام موجودیت «جنبش شیطان‌گرایان ایران» فعالیت خود را آغاز كرده و اظهار می‌نمایند كه توسط فردی به نام مستعار اهریمن در ایران هدایت می‌شوند. بنابر گزارش هشدارآمیز یک گروه تحقیقاتی، اکنون بیش از هفتاد فرقۀ شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند و خطر این گروهها از نظر فرهنگی و اخلاقی به مرحله بحران رسیده است. فعالیت گروههای شیطان پرست جدید در شیراز و کرج بیشتر از سایر مناطق است.فرقه های شیطان پرستی اکنون در دانشگاه ها رخنه کرده و از طریق فیلم و موسیقی ضد ارزشهای خود را ترویج می کنند.شیطان پرستان معمولاً در ابتدا، نامی از شیطان نمی آورند و به صورت میهمانی، آئینهای سرّیِ علوم باطنی و حتی عرفان و معنویت و... كار خود را آغاز می كنند و پس از جذب كامل فرد و آمادگی كافی و ایجاد شرایط مناسب، او را به دنیای اسرار خود می برند.

شیطان پرستان مراسمی خاص برگزار کرده و لباسهایی خاص به عنوان لباس مقدس که منقوش به نمادهای شیطان پرستی است(از گردنبند صلیب شکسته یا صلیب وارونه، انگشتر با نقوش استخوان و جمجمۀ انسان) می پوشند و در این مراسم، ضمن شرب خمر به رقص و پایکوبی می پردازند. این افراد بر این باورند که باید برخلاف دستورات ادیان الهی عمل کرد (اهانت به ادیان تحت عنوان آزادی بیان و ابراز خشم و نفرت نسبت به مسیح و سایر مقدسات، در تصنیف های خوانندگان شیطان پرست ترویج می شود) و با انجام اعمال دلخواه و کارهای خلاف دنیا را به هرج و مرج و آشوب کشانید . درس اول شیطان پرستی این است که: هر چه دلت خواست انجام بده !  شیطان پرستان و اصولاً فراماسونها آزادی بشر را اسارت او در امیال حیوانی می دانند!

این گروهها دارای کتابهایی به زبان لاتین بوده و با تجمع در پارکها و تفرجگاهها درباره رخدادهای جدید در

 سطح کشور در رابطه با شیطان بحث و گفت وگو می کنند. یکی از فرقه های انحرافی تحت عنوان TSM توسط فردی به نام الف.ر. که خارج از کشور زندگی می کند هدایت می شود. این فرد با لابی صهیونیزم

 مرتبط است و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد به طوری که صدها جوان در کلاسهای او شرکت کرده و در مقابل او اشک ریخته و به گناهان خود اعتراف می کنند. فرد دیگری به نام الف.ر. دارای مریدانی است که حاضرند برای مراد خود هر کاری انجام دهند، به طوری که دختران زیادی به خاطر او ازدواج نمی کنند و ادعا می کنند او همسر عرفانی شان است. این فرد ادعا می کند که قادر به زنده کردن مردگان است. وی عمدتاً در تاریکی زندگی می کند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
فرزام نصیرزاده
پنجشنبه 11 دی 1393
یکشنبه 23 تیر 1398 03:28 ق.ظ
best otc ed drugs http://viagralim.us best otc ed drugs !
Howdy just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be running off the screen in Firefox. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility but I figured I'd post to let you know. The layout look great though! Hope you get the issue solved soon. Kudos
دوشنبه 27 شهریور 1396 12:40 ق.ظ
I am regular reader, how are you everybody?
This piece of writing posted at this web site is truly nice.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 08:27 ق.ظ
Hiya! Quick question that's entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
My web site looks weird when browsing from my iphone 4.
I'm trying to find a template or plugin that might
be able to resolve this issue. If you have any suggestions, please share.
With thanks!
پنجشنبه 11 دی 1393 11:51 ق.ظ
فقط چند روزه وبلاگم رو راه اندازی کردم ، موضوع وبلاگ من یکم اختصاصیه ، یعنی فقط با وبلاگ های پر محتوا مثل وبلاگ تو تبادل لینک می کنم . اینجوری هم بازدید تو زیاد میشه و هم بازدید من.

ممنون میشم یه سر بزنی و باهام تبادل لینک کنی
پنجشنبه 11 دی 1393 11:40 ق.ظ
سلاااااااااااااااااااااام
خوووووووبی؟
مطالب وبت جالب بودن.

اومدم ازت دعوت کنم یه سری هم به وب من بزنی مطمئن باش پشیمون نمیشی
.★/(,"♥♥(".)★★
..★/♥★★/█★★
.★_| |_★._| |_ ★
فرزام نصیرزادهچشم اومدم
پنجشنبه 11 دی 1393 11:39 ق.ظ
سلام خوبی . وبلاگ تحسین بر انگیزی دارین . امیدوارم همیشه موفق باشی . لطفا به منم سر بزن . خوشحال میشم تبادل لینک کنیم
فرزام نصیرزادهچشم اومدم با عزیز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

دانلود آهنگ جدید
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای آیدینلار-AYDINLAR محفوظ است